İletişim Formu
 Site Talep Et!  Şifre Hatırlat! E-Posta : Şifre :

WE GO CRYPTO NEDİR?

Blokchain altyapısına sahip crypto para Exchange platformu!

Sektöründe dünyanın  en büyüğü ve cazibe merkezi olmaya aday, V2.0 Blok Zincir teknolojisine sahip olması yönüyle de en güvenli Crypto para Exchange (crypto para alış-satış-takas) platformu kuruldu. Platformun adı WE GO CRYPTO. We Go Crypto Exchange A.Ş Genel Merkezi İsviçrede'dir. 

Crypto para pazar yerleri(exchanges) nasıl ortaya çıktı?

Crypto paraların, diğer aracılara (bankalar, kredi kartları, pay-pal tarzı internetteki aracılar vb) göre transferinin çok daha hızlı, pratik ve ucuz olması, dünya çapında engelleri kaldırarak küresel alışverişin önünü açtı.

Bununla birlikte crypto paralar, bireysel girişimcilere ve yatırım şirketlerine, alış-satış-takas işlemleri ile kazandıran en iyi yatırım aracı olması ve daha bir çok avantajları nedeniyle hızla fiziksel paranın yerini almaya başladı. Ve bu süreç gün geçtikçe hızlanarak devam ediyor. Önümüzdeki yıllarda crypto paraların fiziksel paraların yerini alması, bu gidişin doğal bir sonucu olacaktır.

Bu değişim, dönüşüm, takas ve alım-satım işlemleri elbette ki bir pazar yeri üzerinde olacaktıBu pazar yeri talebine cevap olarak ta Exchange firmaları ortaya çıktı. Ve günümüzdeki Exchange platformlarında, bireysel ihtiyaçlar ve girişimcilerin alım satım ve takas işlemleri için yüzlerce gerçek crypto para satıştadır. 

Crypto para alanı nasıl bir pazar?

Bu gün sadece Asya'daki Exchange platformlarının aylık kazançları 5 milyar doların üzerine çıkmış durumda. Henüz 1 yılını doldurmuş Exchange platformunun aylık kazancı 990 milyon doları geçti. Pazardaki işlem sayısı her geçen gün hızla yükseliyor. Tarihin en büyük para dönüşümüne tanık oluyoruz. Bir çok kişi henüz farketmese de blockchain altyapısına dayalı crypto-dijital paralar ile yeni bir çağ başlıyor. 

Tabloda Exchange sitelerinde 24 saatte 75 milyon dolardan fazla ticari işlem gerçekleştiğini görüyorsunuz. Crypto para kullanımında daha yolun çok başındayız. Bu işlem rakamlarının çok daha fazlası önümüzdeki yıllarda dakikada belki de saniyede gerçekleşecek.  

Günümüzdeki Exchange platformları ihtiyacı karşılamaktan çok uzak!

Tüm artılarının yanında günümüzdeki Exchange platformlarının, insanların crypto paraları yaygın olarak kullanmalarını frenleyen çok önemli eksikleri de var.

Exchange platformlarının baş belası güvenlik sorunudur. Zaman zaman buraları hackerlerin zorladığını hatta coin hırsızladıklarını takip ediyoruz. Bu durum ciddi tedirginliğe neden oluyor.

Sıkı güvenlik arayışının sonucu olarak; adres ve kimlik doğrulama süreçleri, kişisel bilgilerin onaydan geçmesi gibi zaman alan zorlu prosödürler nedeniyle günümüzdeki Exchange platformlarında alım satımın çok pratik olmadığını da söyleyebiliriz.

Bu platformlarda sadece crypto paraların kendi aralarında takas yapılıyor olması, yerel paralarla değişimin olmaması da ayrı bir eksiklik.

Ve son olarak, crypto para exchange platformlarının sadece online çalışmaları, insanların alışık olduğu döviz büroları benzeri fiziksel ofislerinin olmaması da çok önemli bir eksiklik.

We Go Crypto ile herkesin hayatı kolaylaşacak!

We Go Crypto sadece crypto paraları kendi aralarında takas yaptıran klasik bir exchange platformu değildir. We Go Crypto bir anonim şirket olarak kuruldu. Tüm ülkelerin yerel yasalarına uyumlu ve exchange & banka lisansına sahiptir. Crypto paraları kendi aralarında takas yaptırmanın yanında, ülkelerin yerel para birimi ile crypto para alma ve crypto paralarını yerel para birimine çevirme imkanı da sunmaktadır.

We Go Crypto online platformun yanında, dünyanın her yerine Western Union tarzında fiziksel ofisler açarak, hizmeti internetten uzak kişilerin ayağına da götüren global ve yenilikçi bir exchange borsasıdır.

En önemlisi We Go Crypto, blok zincir teknolojisi (Blockchain) ile korunuyor olması nedeniyle, insanlara klasik güvenlik tedbirlerinin zor prosödürlerini yaşatmadan, geleneksel yerel paranın crypto paraya dönüşümünü olabildiğince kolaylaştıran bir konsepti temsil etmektedir. 

Neden çok heyecanlıyız?

Olağanüstü büyüme potansiyeli olan crypto para pazarına, benzersiz üstünlüklerle giren We Go Crypto ,  cazibe merkezi olup tüm dünya crypto ve yerel paralarının ticaret merkezi olmaya en güçlü adaydır.

Şimdi sizin de We Go Crypto hissedar ortağı olma şansınız var ve bu sizin hayatınızın en büyük yatırımı olabilir. Bunun anlamı nedir? Bunun anlamı; We Go Crypto Exchange platformu üzerinde her saniye gerçekleşen tüm alım-satım işlem komisyonlarından, ömür boyu hisseniz oranında pay alacaksınız demektir. 

We Go Crypto ortaklık gelirlerinin yanında, müşterilerine sağladığı özel bir yazılım robotu ile içerideki varlıkları her saat çoğaltma fırsatı vermektedir. Finans robotu, içerideki sermayeniz ile, saatte bir kaç defa, fiyatı düşen crypto paraları sizin adınıza alıp, fiyatı yükseldiğinde satmak suretiyle size extra kazanç getirecek.  

We Go Crypto Exchange platformu üzerinde,  yatırım şirketlerinin milyonlarca dolar sermayeleriyle, finans robotunu kullanarak yapacakları işlemlerden gelecek komisyonların büyüklüğünü düşünün. Bir ortak olarak her ay alacağınız kazançlarınızı hayal edebiliyor musunuz?

Müşteriler için böylesine kolaylıklar ve kazanç avantajlarıyla dolu bir excange platformu sizce de cazibe merkezi olup sektörü domine etmez mi? Dünyada crypto paraya yönelişin daha çok başında olduğumuzu da dikkate alarak düşünürseniz, We Go Crypto hakkında neden çok heyecan duymanız gerektiğini anlayabilirsiniz.

DAHA FAZLA BİLGİ İÇİN TIKLAYIN!


Alttaki Butona Tıklayarak Yardım Talep Edebilirsiniz!
Tercihinize Göre WhatsApp, Facebook ya da Telefondan Destek Veriyoruz

 Turgay Namdar Facebook
Facebook
 Fusion Life
Fusion Life

WE GO CRYPTO EXCHANGE - TÜRKİYE TANITIM WEB SİTESİ © 2016 - 2017    Her Hakkı Saklıdır.