İletişim Formu
 Site Talep Et!  Şifre Hatırlat! E-Posta : Şifre :

WE GO CRYPTO KONSEPTİ

Tarihin en büyük para hareketinin getirdiği ticari fırsat. WE GO CRYPTO ticaret konsepti ile hayatınızdaki zorunlu çalışma dönemini bitirin.

We Go Crypto 1 milyonun üzerinde bir kadro ile geliyor! 

We Go Crypto Exchange platformu 08 Mayıs 2018 tarihinde aktif hale gelecektir. Şirket talep toplayarak hisselerinin %70 ini hissedar ortaklarına vermeyi planlamaktadır. Daha başlamadan 100.000 in üzerinde ön kayıtlı girişimcileri vardır. We Go Crypto'nun hedefi, talep toplama süresi sonunda 1 milyon hissedar ortağa ulaşmaktır. V2.0 Blockchain teknolojisine sahip We Go Crypto Exchange platformunun ortakları küçük sermayeleriyle katılacak girişimcilerden oluşacak. Bu durum, geleceğine yatırım yapmak isteyen girişimciler için son zamanların en iyi fırsatı olabilir.  Bunun için acele etmelisiniz. Talep toplama süresi  sona erdikten sonra isteseniz de We Go Crypto hissedar ortağı olamazsınız. 

Peki nasıl ortak olabilirsiniz?

We Go Crypto'nun paketler halinde satışa çıkardığı tokenleri(jeton) satın alarak ortaklık yatırımınızı yapabilirsiniz. 2018 yılında talep toplama işi bittikten sonra tokenlarınıza karşılık gelen hisseleriniz belli olacak. Ve hisseniz oranında We Go Crypto Exchange platformuna ortak olacaksınız.

Sonrasında  platfomdaki tüm işlem kazançlarından hisseleriniz oranında ömür boyu her ay pay alacaksınız.

Satın aldığınız token paketlerine karşılık hisse ortaklığı kazançlarınızı almak için hiç bir çaba göstermeniz gerekmez. Sadece token paketini satın almış olmanız yeterlidir. 

Hissedar ortaklık için acele etmelisiniz!

Hissedar ortaklık yatırımları için erken davranmak çok önemlidir. Çünkü 15 Mayıstaki başlangıçta 1000$ ve üzeri paketler için katlama(split) promosyonları vardır. Splitler belli bir sayı ile sınırlıdır. Dolayısıyla hızla splitler biteceği için acele etmekte büyük avantaj vardır.

Örneğin 1000$ da 1 katlama ile geçici bir süre 10.000 yerine 20.000 token alma fırsatınız var. 

5000$ da 3 katlama ile geçici bir süre 65.000 yerine 520.000 token alma fırsatınız var.

50.000$ da 5 katlama ile geçici bir süre 750.000 yerine 24.000.000 token alma fırsatınız var.

Alttaki tablodan; token paketlerinin fiyatlarını, içindeki token adetlerini, geçici katlama adetlerini ve katlamalı token adetlerini inceleyin!

We Go Crypto Tavsiyelerinizi Ödüllendiriyor!

We Go Crypto hissedar ortaklarını, 15 Mayıstan itibaren tavsiye yöntemi ile oluşturmaktadır. Yeni ortaklar daha önceki hissedarların önerileriyle gelen yatırımcılardan oluşuyor. We Go Crypto, topladığı tüm paranın %30'unu büyümeye ayırdıktan sonra kalan %70 ini teşvik için tavsiyeci ortaklarına dağıtıyor. 15 Mayıst 2017 ile 08 Mayıs 2018 tarihleri arasında kendi kişisel yatırımlarınızı yaptıktan sonra, başkalarına da duyurarak platformun hissedar ortaklarının oluşmasına yardım ederseniz, We Go Crypto sizi yüksek tavsiye bonusları ile ödüllendiriyor.

Siz 1000$ ile hissedar ortak olduktan sonra, We Go Crypto tavsiye planına katılarak hiç cebinize dokunmadan 3000$ - 5000$ - 12.500$ ve 50.000$ değerindeki token paketlerini tavsiye kazançlarınızla satın alabilirsiniz. Tavsiye planıyla ilgili bizimgrup olarak özel bir dayanışma sistemimiz var. Bizimgrup dayanışma sistemine katılarak büyük kazanç ve yatırım hedeflerinizi gerçekleştirebilirsiniz.  

DAHA FAZLA BİLGİ İÇİN TIKLAYIN!


Alttaki Butona Tıklayarak Yardım Talep Edebilirsiniz!
Tercihinize Göre WhatsApp, Facebook ya da Telefondan Destek Veriyoruz

 Turgay Namdar Facebook
Facebook
 Fusion Life
Fusion Life

WE GO CRYPTO EXCHANGE - TÜRKİYE TANITIM WEB SİTESİ © 2016 - 2017    Her Hakkı Saklıdır.