İletişim Formu
 Site Talep Et!  Şifre Hatırlat! Kullanıcı Adı : Şifre :

INFINITY ECONOMICS

İnfinity Economics'ten Öncesi, En Baştan…

2009-2013 yılları arasında piyasada sadece Bitcoin vardı. Bitcoinin mucitlerinin amacı para kazanmak değildi. Amaç alternatif bir para sistemiydi. 2011 yılında bitcoin örnek alınarak Litecoin üretildi. 2013 yılında Litecoin piyasaya girdi. 2014 yılından sonra sırasıyla diğer coinler gelmeye başladı. Oluşan bu yeni piyasa çok ilgi çekiyordu . Geleneksel borsalar  çoğu zaman yatay seyrederken coin borsalarındaki  dalgalanmalar birçok kişinin iştahını kabartıyordu, ama çoğu borsacı bu piyasadan çekiniyordu. Ya birileri dalgayı oluşturmanın ve kontrol etmenin bir yolunu bulursa ne olur?

Pump And Dump!

Ardı ardına coinler borsalara girmeye başladı. Hemen her coinde aynı senaryo yaşanıyordu. Borsalara flaş bir giriş, dikine yükselen fiyatlar, ardından dikine bir çakılma ve tekrar toparlanmak için 1 yıl bazen 2 yıl bazen daha fazla. Birileri borsada parasını 20’ye 30’a katlarken birileri aldığı fiyatın altında satmamak için 1-2 yıl beklemek zorunda. Aklını kullanan teknolojiye yakın zenginler için mevcut servetlerini katlamanın bundan iyi bir yolu olamazdı.

Peki bunu kimler nasıl yapıyor?

Balinalar!

50-60 kişilik bir topluluk ve aralarına girmek çok ama çok zor sıradan insanlar için neredeyse imkânsız. Onlar coin projelerine gitmezler coin projeleri borsa öncesi onlara gider. Birkaç saat içerisinde yüzmilyonlarca dolar toplayabilirler. Maksimum bir ay içinde coini borsaya sokarlar. Kendi kendilerine piyasayı şişirip 20-30 kat karla coinlerin tamamını elden çıkarırlar. Diğer insanların zarar etmesini umursamazlar. Ellerinden çıkardıkları coinlerin akıbeti ile ilgilenmezler. Kripto paranın insanlığa hizmet etmesi noktasında bir vizyonları yoktur. Tek istedikleri şey paralarını hızlıca katlamaktır.

Hiç düşündünüz mü sürekli yeni coinler çıkarken neden borsa öncesi hiç kulağımıza gelmez?

Çünkü gerçek bir coine  borsa öncesi yüksek miktarlarda sahip olursanız kaçınılmaz olarak zengin olursunuz.

Onlara göre bu bize değil sadece elit bir tabakaya layıktır.

Infinity Economics’in Temeli…

Proje sorumlularımızdan Stefan Ticaret ve finans sektöründen geliyor. Amerika’ya bankalar tarafından davet edildiği zaman geleneksel bankacılık sisteminin ne kadar acımasız ve sömürücü olduğunu bizzat kendisi yaşadı. Bunun üzerine Kosta Rica’da tamamen her şeyini kendisinin kontrol ettiği bir köy satın aldı ve elektirikten suya ve tüm yiyeceklerine kadar her şeyini kendisi üretiyor. (sistemden bağımsız)

2010 yılında bitcoini duyuyor ve bitcoinden asıl etkilendiği nokta oluşum sebebiydi: "Eğer gerçekten bağımsız olmak istiyorsanız önce sistemden bağımsız olmalısınız"

Dünyadaki toplam Bitcoin in %80’i sekiz kişinin elinde ve bunlardan biri proje sorumlumuz Stefan 2010 yılından bu yana kağıt paraya veda etmiş birisi. Erherium’un borsa öncesi komitesinde en büyük yatırımcılarından. Tüm bu coinlerdeki tekelleşmeyi ve mafyalaşmayı en yakından bilen bir usta.

Stefan Infinity Economics'in yazılımcılarını bir araya getiren ve 2011 yılından bu güne projeyi sabırla yürüten bir orkestra şefi...

İnfinity Economics’in felsefesi

Infinity Economics blockchain’i 2011 yılında (Litecoin’le aynı dönemde) yazılmaya başladı ve 2016 yılında tamamlandı. 5 yıl sürdü çünkü amaç sadece yeni bir coin üretmek değil yeni bir ekonomik sistem üretmekti.

Mesele sadece para olsaydı Infinity Economics de BALİNALARI seçebilirdi. Bunun yerine kriptodan anlamayan, bir önceki talihli kişinin sonrakilere tavsiye etmesiyle oluşan 27.000 kişiye dağılım yapmayı seçti. Sekiz aylık süreçte 50.000.000$ toplandı ve bunun %80’i yani 40.000.000$ marketing planda komisyon olarak ödendi. Amaç hiçbir zaman para toplamak olmadı.

Bu noktada komitenin asıl yatırımı kurucu üyelik ve blockchain hissedarlığıdır. Blockchain hisseleri coinlerden çok daha değerlidir.

Geçtiğimiz altı ay içerisinde neler oldu?

Teknolojinin turbo hızla geliştiği bir dönemdeyiz ve her gün yeni gelişmeler oluyor. Infinity Economics sürekli bu yeni gelişmeleri takip ediyor ve yeterliliğini test ediyor. 6 ay içerisinde blockchain için binlerce yeni pazar açıldı. An itibariyle borsadaki coinler arasında  smart contrat yani akıllı kontratlar yapabilen sadece Etherium Blockchaininde var. Bin taneden fazla proje şu an Etheriumun kapısında bekliyor ama maalesef Etherium altyapısı projelerin isteğini karşılamıyor. Geçtiğimiz 6 ay içerisinde akıllı kontratlar konusunda Etherium’un bekleyen şirketlerle ilgili yaşadığı sorunları yaşamamak için çalışıldı.

Infinity Economics sunucu ağ bağlantısı şu an dahi Etherium’dan çok daha büyük. Eğer her şey aceleye gelseydi tüm emekler tehlikeye girerdi. Örneğin Etherium altyapısı şu anda uluslarası toto-loto uygulamasını kaldıramıyor. Eğer bizim kapasitemizin üstünde bir proje gelirse komite bir süreliğine bilgisayarlarımızı açmamızı isteyebilir. Komitenin %10’u bile bilgisayarını açsa yeterli. Büyük borsalarda işlem görmemizle birlikte artan kullanıcı sayısı hızımızı daha da arttıracaktır. Açık olan her bilgisayar bir surver demektir. Ayrıca Infinity Economics  blockchain teknolojisi kendi altyapısını kullanan her projenin surverlarını da hızını arttırmak için kullanır. Bizi kopyalamak isteyenler bugün başlasalar en az 4-5 yılda bir kopyamızı çıkarabilirler. Yani uzunca bir süre rakipsiziz.

Infinity Economics’te son durum nedir?

Herşey bitti, apiler açıklandı, ve tüm blockchain menülerini ve işlevlerini anlatan White paper yayınlandı. İnfinity Economics web sitesinde tüm ayrıntıları görebilirsiniz. Ayrıca İnfinity Blockchain'in dehşet veren benzersiz özelliklerini görmek için White Paper'i BURADAN İNCELEYEBİLİRSİNİZ

Büyük borsalara teminatlar yatırıldı ve Borsalarda yerimizi almaya başladık. Ve Coinmarketcapta listelendik. 100.000 lerce trader’a yeni coin reklamı borsalar tarafından gidecek. Borsalarda coinlerin artıları ve eksileri belirtiliyor artılar yeşil eksiler kırmızı. Infinity Economics tüm özellik full yeşil. Traderlar  google’da arama yaptığında websiteyle karşılaşacaklar ve benzersiz Blockchain menülerini tanıyacaklar. İnfinity Economics borsalarda listelenmeye başlar başlamaz sektörde adından sözettirmeye başladı bile.

HABERİ GÖRMEK İÇİN TIKLAYIN: https://www.kriptoparahaber.com/dunya-infinity-economics-ile-tanisiyor/

Sizin için Infinity Economics ortağı olma fırsatı maalesef kaçtı. Fakat üzülmeyin, ikinci projemiz We Go Crypto ARBİTRAJ yazılımı satın alarak yüzyılın zenginlik projesinde aramızdaki yerinizi alabilirsiniz.

We Go Crypto işinizde tavsiye gelirlerini de hedefliyorsanız, en büyük yardımcınızın bizimgrup özel dayanışma sistemimiz olacağını, başarı yolunda asla yalnız olmayacağınızı lütfen unutmayın. Bizimgrup dayanışma sistemine katılarak büyük kazanç ve yatırım hedeflerinizi daha kolay gerçekleştirebilirsiniz.  

Bizimgrup İle Nasıl Bir Avantajınız Olacak?

DAYANIŞMA SİSTEMİMİZİ GÖRMEK İÇİN TIKLAYIN


Alttaki Butona Tıklayarak Yardım Talep Edebilirsiniz!
Tercihinize Göre WhatsApp, Facebook ya da Telefondan Destek Veriyoruz

 Turgay Namdar Facebook
Facebook
 Fusion Life
Fusion Life

ARBİTRAJ ROBOTU - ALTIN YUMURTLAYAN TAVUK © 2016 - 2017    Her Hakkı Saklıdır.