İletişim Formu
 Site Talep Et!  Şifre Hatırlat! Kullanıcı Adı : Şifre :
WE GO CRYPTO

ARBİTRAJ NEDİR

We Go Crypto Arbitraj Robotu; aynı crypto paranın farklı borsalarda oluşan fiyat farklarını yakalayarak size kazanç getiren benzersiz bir arbitraj yazılımıdır. Riske girmeden sermayenizi hızlı katlamanın en iyi yoludur.

We Go Crypto Arbitraj programı nasıl çalışır?

Arbitraj Programı hafta boyunca borsalar arasındaki fiyat farklarını yakalayıp size sürekli ticari sinyaller yollar. Şu anda farklı borsalarda oluşan coinlerin fiyat farkları baz alınarak yapılan hesaplamalara göre; 1 arbitraj sinyali, 1 Bitcoin sermayenize 200 dolar ile 2500 dolar arasında kazandırabilmektedir.

Aldığınız yazılım paketine bağlı olarak sadece belli sayıda sinyale onay verebilirsiniz ve sinyalle gelen miktar kadar kazanç sağlarsınız. Maksimum kar için daha fazla sinyallerin olduğu yazılım paketlerini tercih edebilirsiniz.

Kullanabileceğiniz sinyal adedini satın aldığınız arbitraj yazılım paketi belirler

1000 dolarlık Gümüş yazılım paketi size 1 sinyal hakkı verir.

3000 dolarlık Altın paket 3 sinyal hakkı,

5000 dolarlık Platin paket 5 sinyal hakkı,

12.500 dolarlık Yakut yazılım paketi 12 sinyal hakkı

Ve 50.000 dolarlık Elmas paket 50 sinyal hakkı verir.   

Extra sinyaller için split(katlama) avantajını kaçırmayın!

Arbitraj paketlerinde erken alımlar için extra split avantajı vardır. Paketlerdeki her 1 split extradan 1 sinyal hakkı verir. Splitler belli sayıda satış ile sınırlıdır ve satış kotasına ulaşıldığında paketlerdeki splitler 1 er 1 er eksilir.  

Paketlerde Şu anki split durumu ve  sinyal sayılarına yansıması

1000 dolarlık Gümüş paketinde 1 split ile 1+1(splitten gelen)=2 sinyal hakkınız olur.

3000 dolarlık Altın paketinde 2 split ile 3+2=5 sinyal hakkınız,

5000 dolarlık Platin paketinde 3 split ile 5+3=8 sinyal hakkınız,

12.500 dolarlık Yakut paketinde 4 split ile 12+4=16 sinyal hakkınız,

50.000 dolarlık Elmas pakete özel extra 10 ilave ile 60 sinyal hakkınız vardır.

Yukarıdaki anlatımlardan We Go Crypto arbitraj yazılım paketlerinin fiyatlarını, sağladığı arbitraj sinyallerini ve extra split avantajlarını öğrenmiş oldunuz. Şimdi arbitraj sinyalleri ile ne kadar kazandırabilirsiniz onu görelim.

13.10.2017 Tarihinde yaklaşık 2, 5 saatlik dilimde, sadece 2 borsada(Poloneix ve Bittrex)  % kaç arbitraj(fiyat farkı) oluştuğunu alttaki örneklerde görebilirsiniz.

We Go Crypto Arbitraj Robotunun 1 Arbitraj sinyali ile saniyeler içinde 1 BTC sermayenize 2700$ a varan kazançlar getirebileceğini alttaki gerçek örneklerden inceleyin!

  

  

  

 

We Go Crypto full otomatik arbitraj robotu ile kazancınızı zirveye taşıyın ve rahat edin!

We Go Crypto avantajlarının tamamını barındıran en avantajlı paket hiç şüphesiz 50.000 dolarlık Elmas paketidir.

Elmas paketi satın aldıysanız, artık sırtınız yere gelmez. Paket ile satın aldığınız şey size sinyal yollayan arbitraj yazılımı değil, Full otomatik çalışan arbitraj robotudur. Robotunuz gece gündüz sizin için çalışır. Artık sizin bir şey yapmanıza gerek kalmaz. Finans robotunuz tüm sinyalleri, belirlediğiniz üst limitten sizin adınıza değerlendirerek siz uyurken bile size para kazandırır.   

50.000 dolarlık arbitraj robot programı 50 sinyal hakkı(splitler hariç) ile 1 BTC sermayenize haftalık ortalama 50x200=10.000 dolar kazandırabilir.

Yukarıdaki tüm kazançlar 1 Bitcoin öz sermayeniz varsayılarak hesaplanmıştır. Kazançlarınızın bir kısmını sermayenize katıp örneğin 10 BTC öz sermaye ile arbitraj yaparsanız haftalık kazançlarınızı bunun 10 katı olarak hesaplayabilirsiniz. Ya da 1 değil de 0.5 Bitcoin sermaye ile yukarıdaki kazançların yarısını kazanabilirsiniz.

Artık parayı dert etmek istemiyorum!

 

We Go Crypto gelirleri için gerçekten çok heyecanlıyız.

Uyarı: Yukarıdaki arbitraj geliri hesaplamaları, coin borsalarındaki güncel durum baz alınarak, tahmini ortalama kazançları ifade eder. Arbitraj yazılımının aynı crypto paranın farklı borsalarda oluşan fiyat farklarını yakalayarak size kazanç sağladığını tekrar hatırlatmak isteriz. Arbitraj kazançlarınızın miktarı yukarıdaki hesaplamalardan daha yüksek ya da daha düşük olabilir. Arbitraj gelirleriniz belli rakamlara garanti edilemez. 

Nasıl Satın Alabilirsiniz ve Neden Acele Etmelisiniz?

DETAYLARI GÖRMEK İÇİN TIKLAYIN


Alttaki Butona Tıklayarak Yardım Talep Edebilirsiniz!
Tercihinize Göre WhatsApp, Facebook ya da Telefondan Destek Veriyoruz

 Turgay Namdar Facebook
Facebook
 Fusion Life
Fusion Life

ARBİTRAJ ROBOTU - ALTIN YUMURTLAYAN TAVUK © 2016 - 2017    Her Hakkı Saklıdır.